ALLIBERT DOUCHEBAK LUNA-VOLANO RECHTHOEKIG 140X90CM ZWART MAT + SIFON
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Niet op voorraad
SKU
154973
Speciale prijs
€ 497,25
Normale prijs
€ 585,00
Allibert douchebak Luna rechthoekig 140x90cm – zwart mat
Extra platte, rechthoekige douchebak van polybeton. Deze praktische, strakke douchebak staat prachtig in moderne badkamers.
Met antislip oppervlak
Materiaal: polybeton
Kleur mat zwart
Afmeting: 140x90x3cm
Inclusief afvoer/sifon en bijpassend afvoerdeksel
Extra platte, rechthoekige douchebak van polybeton. Deze praktische, strakke douchebak staat prachtig in moderne badkamers.
Met antislip oppervlak
Materiaal: polybeton
Kleur mat zwart
Afmeting: 140x90x3cm
Inclusief afvoer/sifon en bijpassend afvoerdeksel
| EAN | 3588560421284 |
|---|---|
| Typenummer | 247605 |
| Merk | Allibert |
| Type | Douchebak |
| Kleur | Zwart |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Materiaal | Polybeton |
| Lengte | 140cm |
| Breedte | 90cm |
| Hoogte | 3cm |
| Garantie | 5 Jaar |
Verzendkosten
België: afhankelijk van de regio, bereken de kost in het winkelmandje
Nederland: momenteel niet mogelijk
Levering
Levering door Cevo.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
