ALLIBERT GIPSY RECHTHOEKIG HOEKMOEDEL - 120 X 80 X 225 CM
GIPSY Rechthoekig-Complete douchecabine Rechthoekig - frontale instap - 1 deur schuifdeur - Gemakkelijke montage door clipsysteem - Zonder vijzen - Zonder boren - Zonder silicone - Transparant veiligheidsglas - Deuren 5 mm - Vaste zijwanden 4 mm - Achterwand 4 mm kleur zwart - Profielen in Alu gelakt mat extra plat - verchroomde ABS grepen - Bedieningspaneel in stainless steel met mechanische mengkraan en hydrojets - Handssproeier 3 functies - Roestvrijstalen douchekop 25 x 25 cm geïntegreerd in het witte ABS-dak - Doucheslang 1,50 m - Dubbele wieltjes in plastic - Douchebak in verstevigd acryl 120 x 90 x 14 cm - Afvoergarnituur 90 mm. Hoogte van 2,25 m tussen bodem douchebak, wanden en hoogste punt van de douche.
| EAN | 5411747153709 |
|---|---|
| Typenummer | 243050 |
| Merk | Allibert |
| Reeks | Spallibert |
| Type | Douchecabine |
| Kleur | Transparant |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Breedte | 80cm |
| Hoogte | 225cm |
| Diepte | 120cm |
| Gewicht (kg) | 127.5 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Extra informatie | Opgelet, dit artikel kan niet uit stock geleverd worden. De levertermijn is +/- 2 weken. |
België: € 56
Nederland: € 77
3 à 5 werkdagen
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
