ALLIBERT HAPPY DOUCHECABINE KWARTROND 90X90X205CM
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Niet op voorraad
SKU
137768
Speciale prijs
€ 446,25
Normale prijs
€ 525,00
Allibert HAPPY douchecabine kwartrond - 90 x 90 x 205 cmDeze complete douchecabine bevat een douchebak, deuren/wanden en kraanwerk.
-Complete douchecabine Kwartrond -
hoekinstap met 2 schuifdeuren Deuren van transparant veiligheidsglas 4 mm, vaste zijwanden 4 mm, achterwand 4 mm grijsAnti-kalkbescherming voor eenvoudig onderhoud Profielen in Alu gelakt matfunctieknoppen in PVC met mengkraan en 1 jet Handsproeier 3 functies - Doucheslang 1,50 m Dubbele wieltjes in plastic Douchebak in acryl 90 x 90 x 14 cm Afvoergarnituur 90 mm. Hoogte van 2,05 m tussen bodem douchebak, wanden en hoogste punt van de douche.| EAN | 5411747153655 |
|---|---|
| Typenummer | 243045 |
| Merk | Allibert |
| Type | Douchecabine |
| Kleur | Zilver |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Kaan inclusief | Ja |
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 90cm |
| Hoogte | 205cm |
| Garantie | 2 Jaar |
| Extra informatie | Opgelet, dit artikel kan niet uit stock geleverd worden. De levertermijn is +/- 2 weken. |
Verzendkosten
België: € 56
Nederland: € 77
Levertermijn
3 à 5 werkdagen
Meer info
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
