ALLIBERT PORTO PACK FONTEINMEUBEL 40 CM - HAMILTON EIK
PORTO PACK Fonteinmeubel 40 cm-Meubel om op te hangen gemonteerd geleverd - 1 deur - Scharnieren rechts - Soft Close - Set bestaande uit een spiegel, een polybeton wasbak en een fonteinmeubel Afm. : 40 x 51 x 25 cm
| EAN | 3588560362792 |
|---|---|
| Typenummer | 824142 |
| Merk | Allibert |
| Type | Badkamermeubel |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Breedte | 40cm |
| Hoogte | 48cm |
| Diepte | 25cm |
| Gewicht (kg) | 12.51 |
| Garantie | 2 Jaar |
België: € 56
Nederland: € 77
3 à 5 werkdagen
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
