ALLIBERT SQUARE RECHTHOEKIG BAD - 180X80
SQUARE Rechthoekig bad-Badkuip in Toplax® - Zonder glasvezel - Versterkt met ABS - Afvoer gecentreerd in de breedte - Afvoergarnituur niet meegeleverd - Geleverd met potenDiepte(s) : 40,00 cm
| EAN | 3453980912059 |
|---|---|
| Typenummer | 199116 |
| Merk | Allibert |
| Reeks | Jacana 2 Carre |
| Type | Rechthoekig bad |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Breedte | 80cm |
| Hoogte | 40cm |
| Diepte | 180cm |
| Gewicht (kg) | 17 |
| Garantie | 10 Jaar |
| Extra informatie | Opgelet, dit artikel kan niet uit stock geleverd worden. De levertermijn is +/- 2 weken. |
België: € 56
Nederland: € 77
3 à 5 werkdagen
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
