ALLIBERT URBAN KOLOMKAST 40CM EIK ARLINGTON
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Niet op voorraad
SKU
151909
Speciale prijs
€ 231,20
Normale prijs
€ 289,00
| EAN | 3588560852026 |
|---|---|
| Typenummer | 248378 |
| Merk | Allibert |
| Type | Kolomkast |
| Kleur | Hout |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Breedte | 40cm |
| Hoogte | 156cm |
| Diepte | 35cm |
| Garantie | 2 Jaar |
Verzendkosten
België: € 56
Nederland: € 77
Levertermijn
3 à 5 werkdagen
Meer info
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
