ALLIBERT WAVE WASTAFEL 120 CM - GLANZEND WIT
De diepe wastafel Allibert WAVE is een royale wastafel met handige legvlakken. Deze wastafel in polybeton is zowel verkrijgbaar met enkele als met dubbele wastafel.
WAVE Wastafel 120 cm
Materiaal : Polybeton
Dubbele wasbak Afm. : 120,2 x 3 x 53,5 cm
Dit artikel is enkel op bestelling verkrijgbaar. Voor meer info kan u ons mailen
| EAN | 3588560224601 |
|---|---|
| Typenummer | 814027 |
| Merk | Allibert |
| Type | Wastafel |
| Kleur | Wit |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Lavabo | Dubbel |
| Materiaal | Polybeton |
| Breedte | 120,2cm |
| Hoogte | 3cm |
| Diepte | 53,5cm |
| Gewicht (kg) | 21.5 |
| Garantie | 5 Jaar |
België: € 56
Nederland: € 77
3 à 5 werkdagen
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
