BOORDSTEEN BLUESTONE VIETNAM 100X30X5CM
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Op voorraad
SKU
150655
€ 46,56
BOORDSTEEN BLUESTONE VIETNAM 100X30X5CM is te bestellen in veelvoud van 1
| EAN | 5411352771312 |
|---|---|
| Typenummer | 177131 |
| Merk | Coeck |
| Type | Boordsteen |
| Kleur | Blauw |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Materiaal | Arduin |
| Lengte | 100cm |
| Breedte | 5cm |
| Hoogte | 30cm |
| Gewicht (kg) | 42 |
Verzendkosten
België: afhankelijk van de regio, bereken de kost in het winkelmandje
Nederland: momenteel niet mogelijk
Levering
Levering door Cevo .
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
