FOREST STYLE ROOSTERSCHERM SEVILLA 90X180CM EP30
Het roosterscherm Sevilla van Forest Style past in elke omgeving. Het is gemaakt van natuurlijk hout en vereist geen behandeling. Als dit scherm tegen een muur wordt geplaatst, kan het gebruikt worden als ondersteuning voor klimplanten, maar het tuinscherm kan ook gebruikt worden om verschillende zones te creëren.
Afmeting: 90x180cm
| EAN | 3598740233347 |
|---|---|
| Typenummer | 500108 |
| Merk | Forest-Style |
| Type | Tuinscherm |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| PEFC Label | FSC-label; Het keurmerk voor hout afkomstig uit goed beheerde bossen. |
| Materiaal | Dennenhout |
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 3cm |
| Hoogte | 180cm |
België: € 56
Nederland: € 77
3 à 5 werkdagen
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
