FOREST STYLE VLONDERPLANK DIEGO 1.9X9.6X240CM
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Op voorraad
SKU
150354
Speciale prijs
€ 4,82
Normale prijs
€ 5,35
FOREST STYLE VLONDERPLANK DIEGO 1.9X9.6X240CM is te bestellen in veelvoud van 1
Vlonderplank van 240cm voor het aanleggen van een terras of om een omheining te maken.
| EAN | 3598740930161 |
|---|---|
| Typenummer | 500539 |
| Merk | Forest-Style |
| Type | Plank |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| PEFC Label | FSC-label; Het keurmerk voor hout afkomstig uit goed beheerde bossen. |
| Materiaal | Dennenhout |
| Lengte | 240cm |
| Breedte | 9,6cm |
| Hoogte | 1,9cm |
Verzendkosten
België: afhankelijk van de regio, bereken de kost in het winkelmandje
Nederland: momenteel niet mogelijk
Levering
Levering door Cevo.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
