ISOVER ROLLISOL45 180MM R4.5 2X 45CMX4M 3.6M2/PAK
De aangeduide prijs is de prijs per pak
Op voorraad
SKU
124906
Speciale prijs
€ 55,08
Normale prijs
€ 82,62
ISOVER ROLLISOL45 180MM R4.5 2X 45CMX4M 3.6M2/PAK is te bestellen in veelvoud van 1
Rollisol plus is een glaswoldeken dat kan gebruikt worden voor de isolatie tussen kepers of andere elementen van het houten dakgebinte, voor zover de te isoleren ruimten regelmatig en/of net iets kleiner zijn dan de breedten 350/450 of 600 mm.
| EAN | 8712489905357 |
|---|---|
| Typenummer | 02D18045 |
| Merk | Isover |
| Type | Dakisolatie |
| Toepassing | Dak |
| Prijs informatie | Prijs per pak |
| RD-waarde | 4.5m²K/W |
| Materiaal | Glaswol, Polyester |
| Lengte | 400cm |
| Breedte | 45cm |
| Hoogte | 18cm |
| Prijs per verkoopseenheid | 15,30€ per m² |
Verzendkosten
België: afhankelijk van de regio, bereken de kost in het winkelmandje
Nederland: momenteel niet mogelijk
Levering
Levering door Cevo.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
