MAESTRO STEPS KLEINE TRAPTREDE 56X300X1000MM DARK GREY STONE 00111
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Niet op voorraad
SKU
122906
Speciale prijs
€ 36,12
Normale prijs
€ 42,49
Maestro Steps Traptrede 100x30x5,6cm.Renoveer je trap snel en eenvoudig met de Maestro Steps traptrede. Maestro Steps is ontworpen om naadloos op de oude treden en stootborden te plaatsen, zonder je bestaande trap uit te breken. Combineer de traptrede in de kleur Dark Grey Stone met stootborden in dezelfde kleur.
| EAN | 5415133010928 |
|---|---|
| Typenummer | 723385 |
| Merk | Maestro |
| Reeks | Maestro Steps |
| Type | Traptrede |
| Deco kleur | Dark Grey Stone |
| Geschikt voor | Binnen |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 100cm |
| Breedte | 30cm |
| Hoogte | 5,6cm |
| Gewicht (kg) | 2.65 |
| Garantie | 10 Jaar |
Verzendkosten
België: € 56
Nederland: € 77
Levertermijn
3 à 5 werkdagen
Meer info
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
