MULTI TUINSCHERM 180X180CM 9MM
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Op voorraad
SKU
36365
Speciale prijs
€ 38,42
Normale prijs
€ 49,50
MULTI TUINSCHERM 180X180CM 9MM is te bestellen in veelvoud van 1
Cartri Multi tuinscherm 180x180cm en 9mm dik
Houten schutting met 19 planken (180x10x0,7cm) en 3 tussenlatten. Te combineren met betonpalen of gleufpalen.
Met dit houten tuinscherm creëer je privacy in je tuin. De latten overlappen elkaar, waardoor voorbijgangers niet in je tuin kunnen kijken.
Specificaties:
Houtsoort: Geïmpregneerd grenen hout.
Breedte: 180cm
Hoogte: 180cm
Dikte: 9mm
FSC-label: keurmerk voor hout uit duurzaam beheerd bos
Houten schutting met 19 planken (180x10x0,7cm) en 3 tussenlatten. Te combineren met betonpalen of gleufpalen.
Met dit houten tuinscherm creëer je privacy in je tuin. De latten overlappen elkaar, waardoor voorbijgangers niet in je tuin kunnen kijken.
Specificaties:
Houtsoort: Geïmpregneerd grenen hout.
Breedte: 180cm
Hoogte: 180cm
Dikte: 9mm
FSC-label: keurmerk voor hout uit duurzaam beheerd bos
| EAN | 5414067105083 |
|---|---|
| Typenummer | 105083 |
| Merk | Cartri |
| Type | Tuinscherm |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| PEFC Label | Ja |
| Materiaal | Grenen |
| Lengte | 180cm |
| Breedte | 180cm |
| Hoogte | 3,4cm |
| Gewicht (kg) | 19.07 |
Verzendkosten
België: afhankelijk van de regio, bereken de kost in het winkelmandje
Nederland: momenteel niet mogelijk
Levering
Levering door Cevo .
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
