OUTDOOR LIFE TUINHUIS NINA
Outdoor Life blokhut “Nina” van 275x230cm Platinum grijs – wit.
Specificaties( afmetingen zijn circa afmetingen):
Houtsoort: Noord-Europees vuren, behandeld in trendkleuren platinum grijs en wit.
Wanddikte: 28mm
Funderingsmaat (BxD): 275x230cm
Vloer oppervlak: 6m²
Nokhoogte: 234cm
Deuropening: 70,2x179,3cm
Raamopening:58,5x78,2cm
Raamtype: draaikiepraam met 4mm helder glas
Verkrijgbaar op bestelling via mail of in onze winkel.
| Merk | Outdoor Life |
|---|---|
| Type | Tuinhuis |
| Binnenafmeting | 269,4x224,4cm |
| Afmeting deur | 77x185cm |
| Afmeting raam | 68,5x88,2cm |
| PEFC Label | FSC-label; Het keurmerk voor hout afkomstig uit goed beheerde bossen. |
| Lengte | 295cm |
| Breedte | 250cm |
| Hoogte | 234cm |
| Garantie | 2 Jaar |
België -
Nederland :
Gratis levering vanaf 450 euro
Onbehandelde, geïmpregneerde tuinhuizen : 2 à 3 weken
Gecoate tuinhuizen: circa 6 weken
De levering wordt verzorgd door Outdoor Life
De transporteur contacteert u om een afspraak te maken voor levering. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie van langer dan 18 meter bereikbaar is. Cevo en Outdoor Life Group Nederland Gouderak BV kunnen niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
