RECHTHOEKIGE PAAL 60X40MM 240CM ZWART
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Op voorraad
SKU
127422
Speciale prijs
€ 27,97
Normale prijs
€ 39,95
RECHTHOEKIGE PAAL 60X40MM 240CM ZWART is te bestellen in veelvoud van 1
Zwarte rechthoekige paal 240cm -60x40mm om te combineren met zwarte draadpanelen en bijhorende rechthoekige paalklemmen.
| EAN | 5400903005280 |
|---|---|
| Typenummer | 127422 |
| Merk | Cevo |
| Type | Vierkante paal |
| Kleur | Zwart |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Lengte | 240cm |
| Breedte | 6cm |
| Hoogte | 4cm |
| Gewicht (kg) | 13 |
Verzendkosten
België: afhankelijk van de regio, bereken de kost in het winkelmandje
Nederland: momenteel niet mogelijk
Levering
Levering door Cevo.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
