SAMSUNG WASMACHINE 9KG WW90T554AAW/S2
De aangeduide prijs is de prijs per stuk, incl. recupelbijdrage van € 1
Niet op voorraad
SKU
156878
Speciale prijs
€ 519,00
Normale prijs
€ 799,00
Samsung wasmachine AddWash 5000-serie WW90T554AAW
Witte wasmachine met AddWash functie: voeg extra was toe terwijl de machine als opstaat.
EcoBubble: Wasmiddel wordt omgezet in bubbels. Hierdoor dringt het snel in de stof en wordt vuil verwijderd, terwijl er minder energie nodig is.
Slimmer wassen dankzij AI Control: deze functie personaliseert je wasbeurten, onthoudt je was gewoontes, geeft statusupdates en raadt wasprogramma’s aan.
Was extra hygiënisch met de Hygiene Steam-functie. Onderin de trommel wordt stoom geïnjecteerd die tot diep in je kleding doordringt en hardnekkig vuil verwijdert.
Was capaciteit: 9kg
Kleur: wit
Afmeting (BxDxH): 60x55x85 cm
Waterverbruik per wasbeurt: 50 liter
Witte wasmachine met AddWash functie: voeg extra was toe terwijl de machine als opstaat.
EcoBubble: Wasmiddel wordt omgezet in bubbels. Hierdoor dringt het snel in de stof en wordt vuil verwijderd, terwijl er minder energie nodig is.
Slimmer wassen dankzij AI Control: deze functie personaliseert je wasbeurten, onthoudt je was gewoontes, geeft statusupdates en raadt wasprogramma’s aan.
Was extra hygiënisch met de Hygiene Steam-functie. Onderin de trommel wordt stoom geïnjecteerd die tot diep in je kleding doordringt en hardnekkig vuil verwijdert.
Was capaciteit: 9kg
Kleur: wit
Afmeting (BxDxH): 60x55x85 cm
Waterverbruik per wasbeurt: 50 liter
| EAN | 8806090609251 |
|---|---|
| Typenummer | WW90T554AAW |
| Merk | Samsung |
| Type | Wasmachine |
| Kleur | Wit |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Energieklasse | A (oude energieklasse A+++) |
| Breedte | 60cm |
| Hoogte | 85cm |
| Diepte | 55cm |
| EPREL-ID | 262828 |
| Gewicht (kg) | 67 |
| Garantie | 2 Jaar |
Verzendkosten
België: € 56
Nederland: € 77
Levertermijn
3 à 5 werkdagen
Meer info
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
