BARBECOOK GASBARBECUE SIESTA 310 BLACK EDITION + PLANCHA
De aangeduide prijs is de prijs per stuk
Op voorraad
SKU
165171
Speciale prijs
€ 350,00
Normale prijs
€ 479,00
BARBECOOK GASBARBECUE SIESTA 310 BLACK EDITION + PLANCHA is te bestellen in veelvoud van 1
| EAN | 5400269210571 |
|---|---|
| Typenummer | BC-GAS-2019 |
| Merk | Barbecook |
| Type | Gasbarbecue |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Aandrijving | Gas |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Breedte | 124 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Gewicht (kg) | 42 |
| Garantie | 2 Jaar |
Verzendkosten
België: € 56
Nederland: € 77
Levertermijn
3 à 5 werkdagen
Meer info
De levering wordt verzorgd door ON-TIME.
Er wordt een leveringsafspraak gemaakt. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie bereikbaar is. Cevo kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
