BERGING NEO 4D STAND.DEUR KWA.GR.-MET.
| EAN | 9003414890343 |
|---|---|
| Typenummer | 89034 |
| Merk | Biohort |
| Type | Tuinhuis |
| Kleur | Donkergrijs metallic |
| Prijs informatie | Prijs per stuk |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 3480 mm |
| Hoogte | 2220 mm |
| Diepte | 3480 mm |
| Gewicht (kg) | 514,956 kg |
België -
Nederland :
Gratis levering
2 à 4 weken
De levering wordt verzorgd door Biohort
De transporteur contacteert u om een afspraak te maken voor levering. Er moet iemand aanwezig zijn om de levering in ontvangst te nemen en de leverbon te ondertekenen.
De levering gebeurt direct naast de openbare weg die voor een vrachtwagencombinatie van langer dan 18 meter bereikbaar is. Cevo en Biohort GmbH kunnen niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade die voortvloeit uit het afleveren van goederen anders dan direct naast de openbare weg.
